aktualizace
  24.10.2007
  09:10

taneční liga | domácí soutěže | zahraniční soutěže

Mistrovství světa 2005 v latinskoamerických tancích

Ostrava (Česká republika), 8.10.2005

74 párů

 Finále 
1. Riccardo Cocchi - Joanne Wilkinson Itálie
2. Klaus Kongsdal - Viktoria Franova Dánsko
3. Eugene Katsevman - Maria Manusova Spojené státy americké
4. Maurizio Vescovo - Melinda Torokgyorgy Maďarsko
5. Peter Stokkebroe - Kristina Juel-Stokkebroe Dánsko
6. Stefano Di Filippo - Annalisa Di Filippo Itálie
 Semifinále 
7. Denis Kuznetsov - Maria Tzaptashvilli Rusko
8. Alexei Silde - Anna Firstova Rusko
9. Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
10. Valentin Chmerkovskiy - Valeriya Kozharinova Spojené státy americké
11.-12. Andrius Kandelis - Egle Visockaite-Kandelis Litva
11.-12. Jesper Birkehoj - Anastasiya Kravchenko Německo
13. Jan Kliment - Laura Hafner Švýcarsko
 3. kolo 
14.-16. Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj Slovinsko
14.-16. Christian Polanc - Petra Kostovcikova Německo
14.-16. Oleksii Ivanets - Lisa Bellinger Ivanets Anglie
17. Michal Kostovčík - Kamila Dostálová Česká republika
18.-20. Tomáš Hošek - Simona Švrčková Česká republika
18.-20. Masaki Seko - Chiaki Seko Japonsko
18.-20. Iban Salgado - Adriana Torrebadella Španělsko
21.-22. András Faluvegi - Orsolya Toth Maďarsko
21.-22. Zufar Zaripov - Anna Tchemodurova Rakousko
23. Dmytro Wloch - Olga Urumova Ukrajina
24. Ojars Bacis - Santa Lodina Lotyšsko
 2. kolo 
25.-27. Marek Dedik - Kristina Horvatova Slovensko
25.-27. Mikko Kaasalainen - Adrienn Fitori Finsko
25.-27. Rachid Malki - Anna Suprun Švédsko
28. Robert Kochanek - Anna Stepunina Polsko
29. Anders Jacobsen - Veera Kinnunen Švédsko
30. Cedric Meyer - Angelique Meyer Francie
31. Jeremy Garner - Amanda Garner Austrálie
32.-33. Marek Fiksa - Kinga Jurecka Polsko
32.-33. Alexander Leivikov - Yulia Lesokhina Izrael
34.-35. Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen Finsko
34.-35. Roman Myrkin - Nataliia Biedniagina Ukrajina
36.-37. Alexey Simakin - Victoriya Puhovika Lotyšsko
36.-37. Damir Valeev - Svetlana Malivanova Kazachstán
38. Bruno Branco - Rita Vieira Portugalsko
39. Justas Kucinskas - Agne Malinauskaite Litva
40.-41. Siscu Perez - Olga Karieva Španělsko
40.-41. Jevgeni Privalov - Tiina Bazykina Estonsko
42. Grant Mandon Baartzes - Tracy Howard Jihoafrická republika
43. Diogo Beirante - Marisa Ferreira Portugalsko
44.-45. Maarek Varres - Valeria Milova Estonsko
44.-45. Bruno Petit - Jade Geropp Francie
46.-48. Nathan Meyers - Karina Schembri Austrálie
46.-48. Lars Alexander Wiulsrud - Elena Bokoreva Norsko
46.-48. Francis Lafreniere - Claudia Primeau-Sauve Kanada
 1. kolo 
49. Viachislav Adzidersky - Lilia Furman Izrael
50.-51. Vladimir Velev - Gabriella Bodocs Rakousko
50.-51. Danny Arbour - Myriam Savaria Kanada
52. Claudio Toscano - Elisa Calvagno Skotsko
53. Ilja Russo - Katarina Stumpfova Slovensko
54. Ismet Muftuoglu - Gunce Yoney Turecko
55. Hendrik Benninger - Eva Svobodova Švýcarsko
56.-57. Mark Bruce Sasnovski - Lizl Jooste Jihoafrická republika
56.-57. Rob Meter - Jindra van de Sanden Nizozemí
58. Kaloyan Ivanov - Kremena Todorova Bulharsko
59. Charles Wang - Janet Hsiao Tchajwan
60. Redmond Valk - Alexandra Matteman Nizozemí
61.-62. Istvan Varga - Kristina Toth Chorvatsko
61.-62. Adrian Ionut Ciutoiu - Cristina Georgiana Niculita Rumunsko
63. Siarhei Pazharynski - Svetlana Bogdanova Bělorusko
64.-65. Trendafil Sarmov - Radostina Ivanova Bulharsko
64.-65. Akihiro Takahashi - Yoshiko Kido Japonsko
66.-68. Mirza Geljo - Amila Muzurovic Bosna a Hercegovina
66.-68. Vadzim Usovich - Maryana Charnashei Bělorusko
66.-68. Mirkhamit Kuat - Nadejda Vilkova Kazachstán
69. Danny Mommen - Karoline Voets Belgie
70.-74. Onder Pamukoglu - Hande Kayacik Turecko
70.-74. Simone Albanese - Orphea Gorski Belgie
70.-74. Mario Kljucevic - Tena Kralj Chorvatsko
70.-74. Yen Peng - Vicky Zi Tchajwan
70.-74. Enis Avdic - Aida Slak Bosna a Hercegovina

Porota:  A  -  Larisa Dogaeva  Rusko
  B  -  Nick Fok Siu Kau  Hongkong
  C  -  Michael Chapman  Spojené státy americké
  D  -  Carmen Martin de Jorge  Španělsko
  E  -  Kenneth Moellgaard-Pedersen  Dánsko
  F  -  Marcel Němeček  Česká republika
  G  -  Goran Nordin  Anglie
  H  -  Ernst-Dieter Schoeneberger  Německo
  I  -  Claudia Tavalazzi  Itálie