aktualizace
  24.10.2007
  09:10

taneční liga | domácí soutěže | zahraniční soutěže

15. German Open Championships 2001

Mannheim (Německo), 28.8.2001 - 1.9.2001

Mládež - STT (129 párů)

 Finále 
1. Marius Kriukelis - Kristina Valiunaite Litva
2. Andrea Zaramella - Letizia Ingrosso Itálie
3. Valeri Zakharov - Natalia Mitiakina Rusko
4. Evgueni Stepanov - Maria Gontcharouk Rusko
5. Rüdiger Homm - Julia Belch Německo
6. Andrei Chubarev - Veronika Vlassova Rusko
 Semifinále 
7. Salvatore Todaro - Veronika Haller Itálie
8.-9. Cosimo Caramia - Antonella De Carolis Itálie
8.-9. Denys Drozdyuk - Polina Kolodizner Německo
10. Aleksandr Chesnokov - Salome Lomsadze Rusko
11.-12. Valentin Rechetnikov - Polina Fomina Rusko
11.-12. Dmitri Matveev - Anna Ginko Rusko
 4. kolo 
13. Paolo Cordelli - Alessandra Scarmigliati Itálie
14. Oliver Rehder - Jasmin Rehder Německo
15.-18. Pavel Bič - Silvie Konderlová Česká republika
15.-18. Jernej Brenholc - Daniela Pekic Slovinsko
15.-18. Marcus Kautzner - Ariane Ploetz Německo
15.-18. Mikhail Lenski - Alexandra Postelniak Rusko
19. Przemyskaw Juszkiewicz - Paulina Glazik Polsko
20. Alexander Demine - Iulia Zelnikova Rusko
21.-22. Roberts Nemiro - Dace Matisa Lotyšsko
21.-22. Martin Dvořák - Zuzana Šilhánová Česká republika
23. Piotr Maliszewski - Aleksandra Szopa Polsko
24. Giordano Pizzardi - Pamela Frittella Itálie
 3. kolo 
25. Rustam Shayakhmetov - Olga Koulikova Rusko
26.-27. Isak Halldorsson - Helga Helgadottir Island
26.-27. Artem Gilev - Anastassia Shalimova Rusko
28. Yahor Maltsau - Katsiaryna Tsimafeyeva Bělorusko
29. Stanislav Nikolaev - Kristina Kozlova Rusko
30.-31. Sergej Diemke - Katrin Genis Německo
30.-31. Jan Kravec - Monika Miháliková Česká republika
32.-35. Andrei Filippov - Inna Svetchincova Rusko
32.-35. Giuseppe Albanese - Marilena Ruscigno Itálie
32.-35. Ivan Kulistov - Maria Molchanova Rusko
32.-35. Fabio Bobomo - Agata Lupo Itálie
36.-37. Maxim Alexiuk - Kristine Alexiuk Moldavsko
36.-37. Oscar Pedrinelli - Alessia Caputo Itálie
38. Václav Zilvar - Iva Česáková Česká republika
39. Ivan Galan - Anna Galan Rusko
40.-43. Kristofer Arendt - Ekaterina Shaiakhmetova Německo
40.-43. Petr Šimáček - Alena Šišmová Česká republika
40.-43. Roman Alexeev - Maria Milovanova Rusko
40.-43. Nikolai Sereguine - Alena Strelkova Rusko
44. Raudvee, Märt - Dulneva, Anna Estonsko
45. Micki Chow - Asta Sigvaldadottir Dánsko
46.-48. Marcin Terlecki - Kamila Drezno Polsko
46.-48. Nikolai Provatorov - Julia Bogomolova Rusko
46.-48. Maxim Buloichik - Elena Boldyreva Rusko
49. Vladimir Karpov - Elena Erchova Rusko
 2. kolo 
50.-52. Ronny Hörig - Susann Bansch Německo
50.-52. Ivan Orekhov - Maria Mitrokhina Rusko
50.-52. Roman Fomin - Milena Lekveshvili Rusko
53.-54. Grigori Boldyrev - Ann Elnikova Rusko
53.-54. Nicola Chianese - Assunta Chianese Itálie
55. Alexander Schack - Susi Susa Německo
56.-57. Artur Rusinski - Katarzyna Kapral Polsko
56.-57. Anton Domansky - Erica Ridgeway Spojené státy americké
58. Mikhail Jarinov - Maria Makushkina Rusko
59.-60. Benjamin Dähne - Katja Hallbauer Německo
59.-60. Michael Seidel - Lydia Heilmann Německo
61.-62. Gerrit Stoffer - Melanie Rixen Německo
61.-62. Calin Panainte - Margarita Mantaluta Moldavsko
63.-66. Andrei Efremov - Alexandra Efremova Rusko
63.-66. Andrej Lliushin - Iulia Alexeeva Rusko
63.-66. Kristaps Pelens - Ieva Kemlere Lotyšsko
63.-66. Andrea Faraci - Eleonora De Maio Itálie
67. Felice Longo - Stella Cocciolone Itálie
68. Ruslan Khalikov - Elena Sobol Rusko
69.-71. Michail Balakin - Ekaterina Krishtal Rusko
69.-71. Paolo Campigotto - Alice Lerco Itálie
69.-71. Stanislav Galper - Anastassia Vassilieva Rusko
72.-74. Igor Rebrov - Iana Zakirova Rusko
72.-74. Anton Sboev - Elizaveta Missevich Rusko
72.-74. Luca Tiberi - Francesca Alla Itálie
75. Felix Solovei - Anastasia Balabanova Německo
76. Alexandre Demkin - Tamara Serguievskaia Rusko
77. Luca Grasso - Lussy Del´Iacono Itálie
78. Diogo Beirante - Marisa Ferreira Portugalsko
79. Richard Weigel - Doreen Weigel Německo
80. Vitalij Mikhailov - Katja Behrens Německo
81. Vitali Makarenko - Elena Dudko Rusko
82. Piotr Woyda - Sylwia Zajac Polsko
 1. kolo 
83.-85. Alexander Diernberger - Nathalie Briem Německo
83.-85. Liviu Topor - Olga Chiricenco Moldavsko
83.-85. Marcel de Reese - Linda Adam Německo
86.-90. Luděk Novotný - Iveta Stnadová Česká republika
86.-90. Serguei Levine - Maria Poutko Rusko
86.-90. Robert Jobst - Kristina Kühn Německo
86.-90. Sergei Pogonet - Elena Cataeva Moldavsko
86.-90. Stefan Klebsch - Juliane Klebsch Německo
91.-94. Felix Hanus - Franziska Gemel Německo
91.-94. Jaroslaw Krzyszkowski - Justyna Krzyszkowska Polsko
91.-94. Stanislav Zelianin - Irina Tcherepanova Rusko
91.-94. Igor Popov - Elena Bokoreva Rusko
95.-97. Nazar Norov - Irina Kudryashova Rusko
95.-97. Erik Pali - Viktoria Pali Maďarsko
95.-97. Steffen Frederiksen - Michelle Jörgensen Dánsko
98. Michal Vlk - Michaela Svobodová Česká republika
99.-100. Temirlan Atarbayev - Yelena Voronova Kazachstán
99.-100. Adrian Marszalenko - Magdor Jorgus Polsko
101.-102. Gatis Sviklis - Olga Dalecka Lotyšsko
101.-102. Pavel Kurgan - Caroline Zytniak Německo
103. Jan Gerhardt - Lidia De Reese Německo
104.-105. Konstantin Iurkov - Olga Tarasova Rusko
104.-105. Piotr Duczkowski - Marta Przybylak Polsko
106. Robert Konstanz - Irina Konstanz Německo
107.-109. Valentine Milev - Slavova Doneva Bulharsko
107.-109. Eduard Kim - Liudmila Chalykh Rusko
107.-109. Vladimir Khoroshilov - Natalia Novikova Rusko
110.-111. Markus Spreemann - Susanne Vogel Německo
110.-111. Alexander Gadenne - Nelli Frank Německo
112.-114. Szymon Adamczak - Monika Wrzesinska Polsko
112.-114. Dawid Swedrzynski - Magdalena Chomska Polsko
112.-114. Marco Kraft - Saskia Wittig Německo
115.-116. Mario Pedercini - Elena Cadei Itálie
115.-116. Marc Müller - Judith Gabriel Německo
117. Sorin Flaviu Mare - Marina Scharin Německo
118. Roman Kuznetsov - Olga Goudkova Rusko
119.-124. Andrei Ivanov - Natalia Beloussova Rusko
119.-124. Stanislav Kolesnikov - Galina Kulova Rusko
119.-124. Patrick Schindler - Andrea Kühn Německo
119.-124. Yoan Rodriguez - Julie Fabrici Francie
119.-124. Lars Hadlich - Lucie Hadlich Německo
119.-124. Ivan Boltnev - Ioulia Loboda Rusko
125.-129. Matthias Löbel - Katrin Böttger Německo
125.-129. Robert Menzel - Ulrike Schulz Německo
125.-129. Christoph Will - Anette Will Německo
125.-129. Sergey Baburov - Tatiana Federova Rusko
125.-129. Iulius Radu Baba - Adela Marilena Dumbravan Rumunsko