aktualizace
  24.10.2007
  09:10

taneční liga | domácí soutěže | zahraniční soutěže

IX. Moscow Dancesport Open

Moskva (Rusko), 5.4.2007 - 8.4.2007

IDSF World Junior II Standard (65 párů)

 Finále 
1. Igor Kruglov - Olga Shcherbina Rusko
2. Iuri Soldatov - Irina Gogoladze Rusko
3. Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova Moldavsko
4. Angelo Gaetano - Martina Cerra Itálie
5. Simonas Stanevicius - Greta Laurinaityte Litva
6. Denis Vieru - Marina Pinzaru Moldavsko
 Semifinále 
7. Alexey Nuzhdov - Ekateryna Kozma Ukrajina
8.-9. Dmitri Kolobov - Kristin Vaha Estonsko
8.-9. Artsiom Hailit - Viktoryia Iuleva Bělorusko
10. Marek Bureš - Kristýna Žižková Česká republika
11. Muresan Marius Toperczer - Andreea Bianca Muresan Rumunsko
12. Bartlomiej Szkutnik - Alicja Minkiewicz Polsko
 3. kolo 
13. Valts Liepnieks - Daniela Diure Lotyšsko
14. Vito Coppola - Buono Manuela Di Itálie
15.-16. Dzmitry Piletski - Vita Porshyna Bělorusko
15.-16. Andreas Roosson - Helina Oun Estonsko
17. Andrej Piatakha - Oksana Tsykaliuk Ukrajina
18. Gundars Kalnins - Veronika Dedjajeva Lotyšsko
19. Michal Urbanski - Ewelina Mikolajewska Polsko
20. Liudvikas Glauzeris - Ugne Juknaite Litva
21. Minato Kojima - Megumi Morita Japonsko
22. Elliot Place - Zoe Stacey Anglie
23. Rami Schehimi - Lilli Hills Německo
24. Alex Gerlein - Karolina Bauer Německo
 2. kolo 
25. Daniel Kaszas-toth - Noemi Ferko Maďarsko
26. Adrian Delchev - Ivanka Georgieva Bulharsko
27. Adam Brestansky - Dominika Chrapekova Slovensko
28. Daniil Makarov - Kamilij Baikenova Kazachstán
29.-30. Dominik Cipar - Patricia Martinovicova Slovensko
29.-30. John Giannini - Stevie Jones Anglie
31. Vladislav Volkov - Olga Tyo Kazachstán
32. Blanch Jimenez - Orive Alba Feliu Španělsko
33. Beniamin Bregman - Marika Odikadze Izrael
34. Ferenc Bandi - Dorottya David Maďarsko
35.-36. Václav Koubík - Kateřina Krakowková Česká republika
35.-36. Martin Juul Jensen - Sofie Funch-nielsen Dánsko
37.-38. Edward Golbert - Jessica Lamdon Spojené státy americké
37.-38. Georgi Ganev - Veronika Gadgeva Bulharsko
39.-42. Declan Taylor - Kirsty Andlovec Austrálie
39.-42. Rustam Ishbulatov - Aziza Madzhidova Uzbekistán
39.-42. Visa Moisio - Iida Hilska Finsko
39.-42. Janko Petricevic - Tijana Ilic Srbsko
43.-45. Hidetaka Tamai - Kanako Nakata Japonsko
43.-45. Jani Neulaniemi - Jenni Torvinen Finsko
43.-45. Erdenebat Enkh-amgalan - Sainbayar Dorjsuren Mongolsko
46.-48. David Kaleta - Nathalie Davidsson Švédsko
46.-48. Artyom Vilkov - Polina Aglyamova Uzbekistán
46.-48. Marjan Bilonic - Paula Jericevic Chorvatsko
 1. kolo 
49.-50. Patrik But - Kaja Sajko Slovinsko
49.-50. Andy Lee - Candice Lin Tchajwan
51. Jovan Ratkovic - Nevena Ivanov Srbsko
52. Battulga Baasansuren - Goomaral Ganzorig Mongolsko
53. Leonid Juashkovsky - Daniella Karagach Spojené státy americké
54. Luka Fabijan - Balazic Urska Slovinsko
55. Alan Walme - Maura Kadic Chorvatsko
56. Rustam Bashirov - Zarangiz Huseynova Ázerbajdžán
57. Darren Morrissey - De Joanne Jaeger Austrálie
58.-59. Tigran Babajan - Viktorya Mkrtchyan Arménie
58.-59. Chee Seng Teo - Sing Rui Toh Malajsie
60. Valentin Jean Paul G Jacob - Melanie Aline Vadillo Francie
61. Vladimir Norkin - Alina Bronov Izrael
62. Jodi Zill - Nadine Monique Adams Jihoafrická republika
63. Garik Atanesyan - Tagui Markosyan Arménie
64.-65. Andy Chen - Chilaya Chen Tchajwan
64.-65. Walmsley Louw - Franzette Adams Jihoafrická republika

Porota:  A  -  Antony Spenser Irving  Švédsko
  B  -  Giedrius Januskevicius  Litva
  C  -  Brigitt Mayer  Kanada
  D  -  Petr Odstrčil  Česká republika
  E  -  Alberto Rodrigues  Portugalsko
  F  -  Ronald Straatman  Nizozemí
  G  -  George Tan  Malajsie
  H  -  Natalia Tchemodourova  Bulharsko
  I  -  Vladimir Trubin  Rusko