aktualizace
  24.10.2007
  09:10

taneční liga | domácí soutěže | zahraniční soutěže

Mistrovství Prahy

Hotel Pyramida Praha, 28.4.2001

M-Liga-LAT, Liga(36 párů)

 Finále 
1. Zdeněk Rezler - Olga Barašihina STK Praha   křížky
2. Jan Černý - Lucie Skopalíková LR Cosmetic Dance Team   křížky
3. Marek Dědík - Jana Schwarzerová LR Cosmetic Dance Team   křížky
4. Jiří Kosydar - Kamila Dostálová Akcent Ostrava   křížky
5. Jakub Dávidek - Michaela Gatěková TK Classic Hodonín   křížky
6. Eduard Zubák - Lenka Kvěchová TK Heller   křížky
 Semifinále 
7. Miroslav Hartmann - Andrea Dešková LR Cosmetic Dance Team   křížky
8.-9. Jindřich Tillinger - A Tchemodourova Ivanova TK Orel Telnice   křížky
8.-9. Ladislav Mohyla - Renáta Zemanová STK Praha   křížky
10. Marek Swětík - Renata Dohnanská TK Flodur Havířov   křížky
11. Milan Mikyška - Lenka Holubová STK Praha   křížky
12. Petr Surý - Gabriela Peterková TK Jarky Calábkové Ostrava   křížky
 2. kolo 
13. Jan Vlč - Lenka Matoušková Akcent Ostrava   křížky
14. Michal Stránský - Kateřina Šindelová TK Jarky Calábkové Ostrava   křížky
15. Jiří Vagner - Šárka Hladíková STK Praha   křížky
16. Robert Tesař - Vendula Burkoňová STK Praha   křížky
17. Jiří Hein - Romana Motlová TJ Fezko-TK Čtyřlístek Strakonice   křížky
18.-19. Martin Orlich - Jana Neradová STK Praha   křížky
18.-19. Michal Slavík - Gabriela Steblová STK Praha   křížky
20.-21. Tomáš Fajgl - Ágnes Závodská Akcent Ostrava   křížky
20.-21. Josef Synek - Eva Krejčířová TK TŠ Krok Hradec Králové   křížky
22.-23. Roman Jelínek - Dana Valášková TK Astra Praha   křížky
22.-23. Martin Krč - Martina Branná TK Orel Telnice   křížky
24. Tomáš Šimánek - Renata Pavlíková TK 1976 Most   křížky
 1. kolo 
25.-29. David Valčuha - Barbora Dávidková TK Flodur Havířov   křížky
25.-29. Milan Hradecký - Helena Votrubová TK Flodur Havířov   křížky
25.-29. Petr Čadek - Michaela Krupičková TK Koškovi Liberec   křížky
25.-29. Michal Revaj - Jana Rešová TK TŠ Krok Hradec Králové   křížky
25.-29. Vít Jezbera - Adéla Repáčová TK 1976 Most   křížky
30. Jan Dvořák - Petra Kutilová STK Praha   křížky
31.-32. Petr Marek - Lucie Sedláková TK Orel Telnice   křížky
31.-32. Marek Černý - Zuzana Riedlová KST Quick Olomouc   křížky
33.-34. Michal Holomeček - Petra Bakrlíková STK Praha   křížky
33.-34. Miroslav Jurič - Lucie Kopfsteinová ATK Standard Cheb   křížky
35. Ivo Bureš - Simona Červenková TK Life Pardubice   křížky
36. Tomáš Moravec - Iva Mlejnková Taneční asociace   křížky

Porota:  1. Dvořák Pavel  CZ
  2. Kosmák Václav  CZ
  3. Chlopčík Zdeněk  CZ
  4. Ševčík Jiří  CZ
  5. Kubát Vladimír  CZ
  6. Krejčík Evžen  CZ
  7. Ostrůvka Radek  CZ

Zpět na soutěž