aktualizace
  24.10.2007
  09:10

taneční liga | domácí soutěže | zahraniční soutěže

Mistrovství Prahy

Hotel Pyramida Praha, 28.4.2001

M-Liga-STT, Liga(43 párů)

 Finále 
1. Pavel Dvořák - Jitka Wallischová KTS Žofín Praha   křížky
2. Jan Halíř - Markéta Šrámková TK Proxima Olomouc   křížky
3. Pavel Bič - Silvie Konderlová Elán Třinec   křížky
4. Petr Zabystrzan - Jitka Konderlová Elán Třinec   křížky
5. Filip Růt - Veronika Navrátilová TK Sparta Praha   křížky
6. Milan Mikyška - Lenka Holubová STK Praha   křížky
 Semifinále 
7. Filip Gregoriades - Lenka Vobořilová TK Gregoriades Plzeň   křížky
8. Luděk Lužný - Pavla Lužná TK Orel Telnice   křížky
9.-10. Robert Šmítek - Magdaléna Makrlíková TK Astra Praha   křížky
9.-10. Martin Krč - Martina Branná TK Orel Telnice   křížky
11.-12. Jan Kravec - Monika Mihalíková TK Sparta Praha   křížky
11.-12. Luděk Novotný - Iveta Strnadová KTS Týn nad Vltavou   křížky
 2. kolo 
13. Pavel Š?astný - Radka Doležalová TK Astra Praha   křížky
14.-15. Tomáš Břeň - Daniela Hylebrantová STK Praha   křížky
14.-15. Tomáš Ramseidl - Iva Kyzljaková TK Koškovi Liberec   křížky
16.-17. Lukáš Mazánek - Alice Pokorná TK Orel Telnice   křížky
16.-17. Denis Förster - Michaela Málková TK Sparta Praha   křížky
18.-19. Petr Marek - Lucie Sedláková TK Orel Telnice   křížky
18.-19. Martin Houška - Lucie Chvátalová TK Sparta Praha   křížky
20. Jakub Pavlík - Veronika Barcalová TK Heller   křížky
21.-22. Ondřej Nádvorník - Andrea Třeštíková TK Sparta Praha   křížky
21.-22. Miroslav Bahník - Eva Kemrová TK MDK Sokolov   křížky
23. Filip Dvořák - Lucie Králová Madat Praha   křížky
24. Vít Horníček - Kristýna Pohlová TK Besta Chrudim   křížky
 1. kolo 
25. Petr Šimáček - Alena Šišmová TK Proxima Olomouc   křížky
26.-27. Radek Čihák - Michaela Zimová FBT Color Dance Team   křížky
26.-27. Jiří Přibyl - Lenka Nowaková TK Astra Praha   křížky
28.-29. Milan Sedlář - Martina Petříková TK Sparta Praha   křížky
28.-29. Zdeněk Kočandrle - Kateřina Pánková TS Krejčík Plzeň   křížky
30.-32. Zbyšek Skalický - Olga Lejčková TK Astra Praha   křížky
30.-32. Luboš Harvan - Petra Pšenicová TK Proxima Olomouc   křížky
30.-32. Martin Kubín - Dita Holá Taneční klub H+L Vyškov   křížky
33. Jiří Hein - Romana Motlová TJ Fezko-TK Čtyřlístek Strakonice   křížky
34.-35. Josef Pírek - Iva Pikalová TK Proxima Olomouc   křížky
34.-35. František Dařena - Radka Zimáková TK Orel Telnice   křížky
36.-38. Richard Botík - Michaela Kořenková TK Orel Telnice   křížky
36.-38. Tomáš Krch - Petra Kočová TK Koškovi Liberec   křížky
36.-38. Michal Svoboda - Tereza Listová TK Orel Telnice   křížky
39. Milan Pilous - Petra Mladičová TK Sparta Praha   křížky
40.-42. Martin Pytloun - Petra Solničková TŠ Duha Česká Lípa   křížky
40.-42. Ladislav Pospíšil - Lenka Jurčíková TK Proxima Olomouc   křížky
40.-42. Tomáš Chytrý - Eva Prejzová TK Astra Praha   křížky
43. Karel Mareček - Michaela Horká TK MDK Sokolov   křížky

Porota:  1. Nováček Dobromil  CZ
  2. Kosmák Václav  CZ
  3. Kubát Vladimír  CZ
  4. Krejčík Evžen  CZ
  5. Filgas Rostislav  CZ
  6. Janoud Rudolf  CZ
  7. Ostrůvka Radek  CZ

Zpět na soutěž